ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,99
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Like
  4. /
  5. Малюська та "Пляж" у камері: міністр юстиції показав платні "апартаменти" СІЗО

Малюська та "Пляж" у камері: міністр юстиції показав платні "апартаменти" СІЗО

967
Малюська та Малюська та Малюська та Малюська та Малюська та Малюська та Малюська та Малюська та Малюська та Малюська та Малюська та Малюська та
В Державній установі "Одеський слідчий ізолятор" почали працювати дві платних камери: одна на двох осіб, інша - на трьох

У суботу, 1 серпня, в ході робочої поїздки до Одеси міністр юстиції України Денис Малюська, презентував перші платні ВІП-камери, які з'явилися в місцевому СІЗО.

 Двох- і тримісна камери, крім самого ремонту приміщення, були обладнані новими меблями, гарячим душем, телевізором, мікрохвильовкою, електрочайником, холодильником і навіть - картиною, повідомляє кореспондент "Українських реалій".

 Сам Малюська прибув до камери не з порожніми руками. Міністр юстиції приніс у подарунок книгу англійського письменника Алекса Гарленда "Пляж". Це роман-антиутопія про самосвідомість молодих сучасників, які виросли в міських джунглях в умовах глобальної комерціалізації світу.

 Перед тим, як залишити подарунок майбутнім відвідувачам камери, міністр юстиції зробив кілька фото романа в інтер'єрі камери та записав один "відосик" на власний смартфон.

 Потім зробив кілька cелфі на тлі ліжок, телевізора та іншої побутової техніки. Після цього Денис Малюська оглянув ще дві камери, які готують до ремонту для переобладнання в платні.

 Весь відзнятий матеріал міністр відразу запостив в соціальні мережі, скориставшись тюремним двориком, де добре ловить інтернет.

 І лише після цього він відповів на запитання журналістів.

Доба перебування в такій камері буде коштувати затриманим 985 гривень, за тиждень - 3502, за місяць — 4093 гривні.

 Міністр запевнив, що всі гроші від оренди платних камер підуть на ремонт інших приміщень СІЗО, для прозорості експерименту і щоб уникнути зловживань у ВІП -камерах буде встановлена система відеоспостереження. Це дозволить моніторити заповнюваність камер і надходження плати за їх використання.

 Правда, слова міністра про "жорсткий контроль" одразу спростував прейскурант цін на платні послуги, розміщений на прохідній в Одеському СІЗО. Вони були дещо вищими ніж ті, що назвав міністр. Так, за добу перебування в платній камері треба буде заплатити 1001 грн., за тиждень - 3559 грн., а за місяць - 4160 грн.
Коментарі
Додати коментар
Ваше ім'я*
Текст повідомлення*
ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро