ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,99
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Like
  4. /
  5. Нафтохімічний гігант Reliance хоче придбати індійський TikTok

Нафтохімічний гігант Reliance хоче придбати індійський TikTok

629

Фото: Unsplash

Китайська ByteDance, яка є материнською компанією TikTok, веде переговори з індійським нафтохімічним гігантом Reliance Industries щодо інвестицій в додаток.

Про це повідомляє TechCrunch із посиланням на джерела на ринку.

"Китайський гігант ByteDance бере участь в попередніх переговорах з Reliance Industries Limited про підтримку бізнесу TikTok в Індії, щоб врятувати долю популярного відеододатка на його найбільшому ринку для користувачів", — повідомляють джерела.

Зазначається, що сторони почали переговори наприкінці минулого місяця і ще не дійшли згоди. За даними одного з джерел, бізнес TikTok в Індії оцінюють в більш ніж 3 млрд доларів.

Видання зазначає, що інвестиції в TikTok можуть допомогти Reliance встановити більш тісні зв'язки зі споживачами. Компанія займається роздрібним продажем нафти і є найдорожчою в Індії.

Повідомляється, що до блокування у червні 2020 року Індія була найбільшим ринком TikTok за межами Китаю з більш ніж 200 млн користувачів.

Нагадаємо, наразі TikTok перебуває під загрозою блокування в США. Якщо TikTok не продадуть до 15 вересня, сервіс заблокують на території Штатів. Офіційно на покупку претендує компанія Microsoft. Сума угоди може скласти до 30 млрд доларів.

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро