ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Like
  4. /
  5. В Україні відкрили перший ЦНАП у сфері нерухомості

В Україні відкрили перший ЦНАП у сфері нерухомості

1127
В Україні відкрили перший ЦНАП у сфері нерухомості 1 В Україні відкрили перший ЦНАП у сфері нерухомості 2 В Україні відкрили перший ЦНАП у сфері нерухомості 3

Фото: Укрінформ

Громадянам надаватимуть понад 100 послуг

У Харкові відкрили перший в Україні Будинок нерухомості, який  розміщений на площі Павлівській. 

Про це повідомляє "Укрінформ".

У закладі громадянам надаватимуть 104 послуги.

Серед них — реєстрація земельних ділянок і прав на них, оформлення дозвільної документації на будівництво або реконструкцію будівель і квартир, технічна інвентаризація усіх об'єктів нерухомості, комплексна послуга з оформлення побудованих і реконструйованих об'єктів, оформлення документів для постачальників житлово-комунальних послуг.

"Раніше в цій будівлі було міське БТІ. Люди приходили сюди за довідками, документами, в архів тощо. Але в сучасних умовах ми можемо робити все одним натисканням кнопки. Тому ми вирішили зібрати в цій будівлі усі послуги, пов'язані з оформленням нерухомості", — розповів міський голова Харкова Геннадій Кернес.

Відвідувачів прийматимуть по 25 осіб одночасно в режимі електронної черги. Додатково у Будинку нерухомості розмістять профільні виконавчі органи міської влади — Департамент реєстрації, Департамент територіального контролю, Харківське бюро технічної інвентаризації, новий Центр надання адміністративних послуг.

На реконструкцію старої будівлі БТІ витратили близько 400 млн грн.

Як повідомляли “Українські Реалії”, власник і президент групи DCH Олександр Ярославський заявив про готовність залучити 1 млрд доларів інвестицій у відродження Харківського авіазаводу (ДП Харківського авіаційного виробничого підприємства).

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро