ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,59
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Like
  4. /
  5. Багатомільярдні збитки: через пандемію автовиробники втратили шалені виручки

Багатомільярдні збитки: через пандемію автовиробники втратили шалені виручки

763

Фото: pexels.com

Volkswagen, Porsche AG і Renault опублікували звіти, у яких повідомляють про суттєве падіння показників у першому півріччі 2020 року

 У першій половині 2020 року світові автовиробники втратили близько $ 250 млрд. Все через COVID-19, який призвів до припинення виробництва та істотно вдарив по попиту компаній. 

Про це повідомляє Інтерфакс. 

Найбільших втрат зазнали автовиробники Toyota Motor Corp. і Volkswagen AG. За перше півріччя поточного року вони втратили 69,61 млрд. При тому, що торік, в аналогічний період, загальний обсяг втрат 19 світових автовиробників склав $ 246,20 млрд.

Читайте також: рекордне замовлення: Amazon купує у Mercedes-Benz 1800 електомобілів

“Перша половина 2020 року було однією з найскладніших в історії нашої компанії через пандемію covid-19”, — розповів фінансовий директор Volkswagen Франк Віттер.

Рекордний збиток зафіксували й у французькій Renault SA. Компанія втратила $ 11,35 млрд виторгу і відзвітувала про чистий збиток у розмірі $ 8,63 млрд за перше півріччя.

“Ми у важкій, непростій ситуації. Ми всі в ній опинилися. Однак Renault прийняв на себе удар від covid, вже перебуваючи в нестійкій ситуації, тому, зрозуміло, для нас це ще важче”, — наголосив головний виконавчий директор компанії Люка де Мео.

Американські автовиробники: Ford Motor, General Motors і Fiat Chrysler Automobiles NV також потрапили "під удар" вірусу. Сукупно вони втратили $69,29 млрд виторгу за перше півріччя, при цьому найбільші збитки припали на частку Ford.

Пандемія не зачепила лише Tesla. Так, продажі компанії у другому кварталі впали, однак зростання виручки за перші три місяці року компенсували зниження. Таким чином, виробник електрокарів збільшив виручку за перше півріччя більш ніж на $ 1 млрд.

Як повідомляли “Українські Реалії”, капіталізація американського виробника електрокарів Tesla за останні два місяці зросла з 200 млрд до 400 млрд доларів, обігнавши Johnson & Johnson.

 

 

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро