ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 28,26
EUR 34,37
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Like
  4. /
  5. Україна відкриє нове консульство в Румунії

Україна відкриє нове консульство в Румунії

106

Фото: mfa.gov.ua

Україна відкриє нове консульство в румунському місті Сігету-Мармацієй

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба під час робочого візиту до Бухареста заявив, що Україна відкриє нове консульство в Румунії в місті Сігету-Мармацієй.

Про це повідомляє прес-служба МЗС.

Зазначається, що у межах робочого візиту до Румунії Кулеба зустрівся з представниками української громади в Румунії і повідомив про рішення відкрити нове консульство України з огляду на важливість українсько-румунських відносин та потребу підтримки української громади Румунії.

"Я ухвалив рішення відкрити консульство у місті Сігету-Мармацієй. Я знаю, що це важливе, ключове місце для українців Румунії. Нове консульство створить доступ до якісних сервісів, а також стане інструментом кращої взаємодії з вами для збереження нашої культури та зміцнення відносин України з Румунією", — заявив голова МЗС України.

Він також висловив вдячність українцям в Румунії за збереження української національної ідентичності, культури та традицій і відзначив їхню неоціненну допомогу у просуванні та захисті інтересів України за кордоном.

Також Кулеба запросив представників української громади в Румунії долучитися до розробки нової політики МЗС щодо закордонного українства.

"Україна потребує нової ефективної політики щодо українців за кордоном. Діаспори змінюються, розширюються територіально, додаються нові громади. Ми в МЗС розпочали роботу над новою політикою, яку ми зможемо подати на розгляд керівництву держави. Хочу, щоб у її розробці брала участь не лише держава, а і самі закордонні українці. Я запрошую представника вашої громади взяти участь над її розробкою разом з командою МЗС", — сказав міністр.

Як повідомляли "Українські Реалії", у Міністерстві закордонних справ України заявили, що 42 країни відкрили свої кордони для наших громадян. Кордони відкриті повністю або з певними умовами. 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро