ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,26
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Like
  4. /
  5. Тіхановська звернулася до росіян — закликає не вірити пропаганді Кремля

Тіхановська звернулася до росіян — закликає не вірити пропаганді Кремля

1654

Фото: kommersant.ru

Лідерка білоруської опозиції Світлана Тіхановська закликає росіян не довіряти інформації російської пропаганди щодо протестів проти режиму Олександра Лукашенка.

Своє відеозвернення вона оприлюднила у Telegram-каналі Пул Першої.

"На жаль, російська пропаганда намагається максимально спотворити те, що відбувається у Білорусі. Я закликаю вас не піддаватися впливу брехні і знати справжню причину, чому білоруський народ вимагає відставки Лукашенка", — заявила Тіхановська.

Вона наголосила, що "білоруський диктатор" Лукашенко утримує владу лише завдяки неймовірному за жорстокістю і масштабом придушенню протестів. "Нелегітимний президент віддав наказ стріляти у беззбройних громадян, закидати їх гранатами, використовувати газ і водомети", — каже опозиціонерка.

Тіхановська також нагадала про три "простих вимоги" білоруського народу. "Відставка Лукашенка і нові, чесні, прозорі вибори за участю всіх кандидатів. Звільнення всіх політв'язнів. Розслідування злочинів, скоєних владою проти білоруського народу. Ні на якому етапі це не була боротьба проти Росії. І впевнена, не стане такою. Будь ласка, не вірте пропагандистським ЗМІ і політикам, що стверджують зворотне", — закликала вона.

Нагадаємо, Світлана Тіхановська поїхала з Білорусі 11 серпня до Литви. Вона заявила, що повернеться на батьківщину лише тоді, коли будуть організовані переговори з владою Білорусі. 

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро