ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 0,00
EUR 0,00
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Like
  4. /
  5. Справа "ПВК Шевченка і Семенченка": чи дійсно екс-нардеп співпрацював з Коломойським або це удар по НАБУ (ЕКСКЛЮЗИВ)

Справа "ПВК Шевченка і Семенченка": чи дійсно екс-нардеп співпрацював з Коломойським або це удар по НАБУ (ЕКСКЛЮЗИВ)

991

СБУ викрила діяльність "приватної військової компанії" (туди входили понад 150 осіб). Силовики стверджують, що ця ПВК нібито готувала тяжкі злочини, в т.ч. проти нацбезпеки країни. В рамках кримінального провадження підозри вручили екс-нардепу Семену Семенченко і Євгену Шевченко, відомому як "позаштатний агент НАБУ".

Справа про ПВК Семенченко-Шевченко. Що відбувається? Чи справді Семенченко співпрацював з Коломойським? Чому мусується версія, що через Шевченка хочуть вдарити по НАБУ? Чим все закінчиться (прогнози)? На ці питання виданню "Українські  реалії" відповів колишній працівник СБУ і консультант Комітету Верховної Ради з питань національної оборони безпеки Іван Ступак.

"Ситуацію з екстреним затриманням і приміщенням в СІЗО тандему Семенченко /Шевченко, пов'язую виключно з отриманням СБУ прямої команди від Офісу президента України. Мета - позбавити НАБУ підтримки від ЄС і США, щоб надалі провести в НАБУ необхідні кадрові перестановки в інтересах ВП без втручання з боку європейських і американських партнерів", - розповів Ступак.

За його словами, на практиці все рутинні затримання силовиків (корупціонерів або вимагачів) мають одне спільне між собою властивість - вони знеособлені. Так, на фотографіях всі обличчя, прізвища, посади і навіть номерні знаки ретельно заретушовані, посилаючись на наявність презумпції невинності. В даному конкретному випадку СБУ в своєму першому інформаційному повідомленні прямо назвало прізвища відомих фігурантів. Це говорить про те, що розголошення прізвищ Євгена Шевченка та Семена Семенченко погоджено з Офісом Генерального прокурора і санкціоновано Офісом президента.

"Євген Шевченко дуже добре медійно розкручений позаштатний співробітник НАБУ, який має прямі довірчі контакти як з керівництвом НАБУ, так і з посадовими особами Державного департаменту США. Таке затримання СБУ прямо компрометує НАБУ і Держдеп США. Опубліковані спецслужбою матеріали записів переговорів говорять про те, що Євген Шевченко налагодив канал ввезення в Україну з РФ дорогих комплектуючих для військової техніки, з подальшою їх вигідним перепродажем підприємствам концерну "Укроборонпром". Виходить, що один з найвидніших українських антикорупціонерів прямо вступив в змову з країною-агресором і контрабандно поставляє в Україну дорогі комплектуючі з метою особистого збагачення", - додав він.

Консультант Комітету Верховної Ради з питань національної оборони безпеки додав, якщо СБУ вдасться довести провину тандему Семенченко /Шевченко, то очевидно, що українські американські і європейські партнери демонстративно дистанціюється від скандалу, позбавлять НАБУ своєї підтримки і захисту, що дозволить ОП провести в антикорупційному бюро всі необхідні їм кадрові перестановки.

"Цілком ймовірно, що в найближчій перспективі даного тандему до вже наявних звинувачень в "найманство" і "порушення правил експортного контролю", можуть додатися звинувачення в "контрабанді", "незаконне зберігання зброї" і "державній зраді".
Коментарі
Додати коментар
Ваше ім'я*
Текст повідомлення*
ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро