ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,84
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Like
  4. /
  5. НАБУ та ФБР відновили меморандум про взаєморозуміння: чи є користь від цього

НАБУ та ФБР відновили меморандум про взаєморозуміння: чи є користь від цього

733

ФБР (США) і Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) відновили меморандум про взаєморозуміння. 

Про що це говорить? Чи є користь від такого роду меморандумів?

 На ці питання виданню "Українські реалії" відповів аналітик в галузі права, адвокат, голова правозахисної громадської організації "Спільна мета" Ігор Печенкін.

"Співпраця на благо протидії злочинності справа потрібна з усіх боків конструктивна. Це і поглиблення співпраці для використання під час розслідування отримання оперативної інформації щодо незаконного "відмиття" коштів, отриманих злочинним шляхом, ухилення від оподаткування, незаконне виведення грошових коштів в "офшори", обміну досвідом в організації оперативно-технічної роботи та роботи агентів під прикриттям, спільне залучення фахівців до розслідування, пов’язаних з міжнародним відмиванням коштів, міжнародними засобами повернення активів, хабарництвом та корупцією високопосадовців України. матеріально-технічного забезпечення підрозділів технічними засобами НАБУ.

Однак, таке співробітництво почалося чомусь як міжвідомче, а не міжурядове, з 2016 року підписанням меморандумів на короткостроковий період з подальшим його переукладанням у 2017, 2019 роках та зараз.

Для більш системного, прогнозованого та ефективного співробітництва необхідна взаємодія відповідно до вимог національного законодавства кожної зі сторін з урахуванням міжнародних норм на урядовому, міждержавному рівні".

Нагадаємо, 4 липня, вітаючи Національну поліцію з днем створення, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що її склад змінений на 40%, і сьогодні середній вік поліцейського становить 36 років.
Коментарі
Додати коментар
Ваше ім'я*
Текст повідомлення*
ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро