ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 0,00
EUR 0,00
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Like
  4. /
  5. Кіберспорт в Україні

Кіберспорт в Україні

1020

Попри те, що кіберспорт був визнаний офіційним видом спорту в нашій країні лише наприкінці 2020-го, з 2017-го просуванням цієї індустрії займається Федерація кіберспорту України (UESF).

UESF є членом ключових світових кіберспортивних організацій, що гарантує вітчизняним командам участь у міжнародних змаганнях із великими призовими фондами, повідомляє Новое время. 

За останні чотири роки UESF провела понад 330 регіональних, національних та міжнародних турнірів, у яких взяли участь понад 40 тис. гравців. Щодо "приватного" кіберспорту — нещодавно популярна українська команда NAVI увійшла до топ-3 світових кіберспортивних колективів, які заробили найбільше призових.

За перші шість місяців 2021-го українські кіберспортсмени з Natus Vincere виграли $1,22 млн. На $800 тис. більше вдалося заробити американській команді Susquehanna Soniqs, яка посіла перше місце та виграла турнір PUBG Global Invitational.S. А на другому рядку рейтингу опинилася нідерландська Team Liquid з $1,27 млн ??призових у своєму активі.

Крім Наказу Міністерства молоді та спорту від сьомого вересня 2020 року, який надав кіберспорту в Україні офіційне визнання 21 липня 2021 року Федерація кіберспорту України отримала національний статус.

Цей статус надав UESF ще більше повноважень для проведення офіційних змагань, запуску освітніх програм, формування мережі офіційних тренувальних баз збірних команд, присвоєння звань та розрядів спортсменам та інших кроків для розвитку кіберспорту в Україні.

Нагадаємо, 12 червня 2021 року Федерація кіберспорту України анонсувала проведення Чемпіонату України – змагання з дисциплін CS:GO та Dota 2. Призовий фонд івенту склав 1,500,000 грн: 1,000,000 грн розіграли між учасниками, 250,000 грн були вручені призерам у вигляді ігрових девайсів від наших спонсорів, а 250,000 грн, що залишилися, розіграли між глядачами турніру та підписниками UESF у соціальних мережах. 
Коментарі
Додати коментар
Ваше ім'я*
Текст повідомлення*
ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро