ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 29,25
EUR 31,32
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Події
  4. /
  5. Як Зеленський приймав парад ВМС в Одесі

Як Зеленський приймав парад ВМС в Одесі

818
Як Зеленський приймав парад ВМС в Одесі 1 Як Зеленський приймав парад ВМС в Одесі 2 Як Зеленський приймав парад ВМС в Одесі 3 Як Зеленський приймав парад ВМС в Одесі 4 Як Зеленський приймав парад ВМС в Одесі 5 Як Зеленський приймав парад ВМС в Одесі 6 Як Зеленський приймав парад ВМС в Одесі 7 Як Зеленський приймав парад ВМС в Одесі 8
На День ВМС Володимир Зеленський прибув до Одеси, де прийняв парад та прогулявся по Ланжерону

У неділю, 5 липня, в Одесі президент Володимир Зеленський прийняв парад з нагоди Дня Військово-морських сил Збройних сил України.

Цього року день ВМС в Одесі відзначався по-особливому, у закритому режимі у зв'язку з епідемією COVID-19, повідомляє кореспондент  "Українських реалій".


Сухопутну частину параду Володимир Зеленський приймав на Морвокзалі, на який пропускали тільки за спецзапрошеннями та списками.

Було вжито жорстких заходів безпеки. Біля порту помічені плавці з аквалангами, а представники служби ретельно перевіряли кожен люк і опечатували всі двері у будівлі вокзалу.

Перед початком параду Володимир Зеленський і глава Офісу президента Андрій Єрмак насолоджувалися морським бризом на набережній біля готелю «Немо», а потім викупалися на пляжі «Ланжерон».Головнокомандувач прибув на офіційну частину святкування з традиційним 40-хвилинним запізненням і відразу приступив до зачитування урочистої доповіді, написаної на трьох аркушах.Після цього президент України вручив нагороди і поспішив на флагман України «Гетьман Сагайдачний», щоб проінспектувати морську частину параду.

Акваторією Чорного моря пройшли катери морської охорони і артилерійські катери.
 
Після параду президент залишився в Одесі. Його виліт з південної Пальміри запланований на вечір.
 
Нагадаємо, шо у суботу, 4 липня, в рамках робочої поїздки в Одеську область президент України Володимир Зеленський взяв участь у відкритті реконструйованого стадіону школи № 1 міста Південне.Коментарі
Додати коментар
Ваше ім'я*
Текст повідомлення*
ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро