ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Події
  4. /
  5. Покупець готелю "Дніпро" пройшов перевірку Фонду держмайна

Покупець готелю "Дніпро" пройшов перевірку Фонду держмайна

576

Фото: Готель "Дніпро" / Facebook

Фонд державного майна України затвердив протокол про результати електронного аукціону з продажу готелю "Дніпро" на суму 1,11 мільярда гривень.

Про це повідомила Національна електронна біржа у Facebook.

"Це означає, що наш клієнт пройшов повну перевірку і відповідає всім вимогам до покупця, передбаченим законодавством України. Ми раді, що наша консультація та експертиза привела "Смартленд" до перемоги, а Фонд державного майна України — до найбільшої угоди з продажу об'єкта малої приватизації", — зазначається у дописі.

Як підкреслюють в установі, завдяки цій угоді держбюджет отримає 1,11 мільярда гривень, які б він міг одержати від роботи готелю в поточному режимі, згідно з його фінрезультатом 2019 року, за 3911 років.

Загалом команда Національної електронної біржі за допомогою системи "Prozorro.Продажі" вже встигла продати 1842 об’єкти загальною вартістю 3,3 мільярда гривень.

Нагадаємо, 15 липня Фонд державного майна закінчив аукціон з продажу готелю "Дніпро". Об'єкт придбала компанія ТОВ "Смартленд" за понад мільярд гривень. Ставка, яка виграла, перевищила початкову ціну в понад 13 разів. 

"Дніпро" купив засновник української кіберкоманди Natus Vincere Олександр Кохановський разом з партнерами. На місці готелю планують реалізувати великий кіберспортивний проект.

Як зазначалося в умовах аукціону, новий власник має зберегти основний вид діяльності готелю (номерний фонд не менше 100 номерів, категорію готелю не нижче "чотирьох зірок", слово "Дніпро" у назві), а також погасити протягом трьох місяців заборгованість готелю із заробітної плати, заборгованість перед бюджетом і прострочену кредитну заборгованість, якщо вони є.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро