ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Події
  4. /
  5. Рабінович купив музичний телеканал О-TV

Рабінович купив музичний телеканал О-TV

287

Фото: Mediasat

Колишній народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Олександр Бригинець продав свої корпоративні права на музичний телеканал O-TV депутату від "Опозиційної платформи — За життя" Вадиму Рабіновичу. Сума угоди — 2 мільйони 766 тисяч гривень. 

Про це Бригинець сказав у коментарі "Детектор медіа" 30 липня.

Згідно з сервісом OpenDataBot, нардеп від ОПЗЖ став власником 50 % ТОВ "Музичний канал О-ТВ" 24 липня 2020 року. Інші 50 % компанії належать Андрію Альошину, помічнику на громадських засадах Вадима Рабіновича.

Олександр Бригинець розповів, що поки був у Верховній Раді, призначене його партнером керівництво призвело до того, що борги О-TV склали близько 10 мільйонів гривень.

"Відповідно, треба було шукати інвестиції; що робити з каналом, щоб він не збанкрутував у дуже короткий термін. У даному випадку треба було шукати покупця, але для цього треба згода іншого партнера. Він не завжди виявляв згоду тому чи іншому покупцю, тим паче — їх не особливо багато в цей час. Але ми все ж таки знайшли можливість", — розповів він.

Бригинець уточнив, що кандидатуру Вадима Рабіновича узгодили "під обіцянку", що канал залишатиметься музичним, діятиме згідно з українським законодавством і транслюватиме українську музику.

"Хоча те, що було раніше, мені не дуже подобалося. Адже керівництво не дуже просувало українську музику, але я як депутат не міг впливати на його діяльність", — додав Олександр Бригинець.

Нагадаємо, що Вадим Рабінович донедавна був співвласником супутникового телеканалу Rabinovich TV ТОВ "Ньюс нетворк". Але в червні 2020 року продав свою частку 50 % київському ТОВ "Тауер групп". Решта 50 % належать британській компанії "Лонгера лімітед".

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро