ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 0,00
EUR 0,00
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. "Плівки Деркача-3": оприлюднено "теплу" розмову Порошенка з Путіним

"Плівки Деркача-3": оприлюднено "теплу" розмову Порошенка з Путіним

653

Фото: facebook/PetroPoroshenko2019

Народний депутат Андрій Деркач оприлюднив третю частину аудіозаписів про нібито перемовини п’ятого президента України Петра Порошенка з російським лідером Володимиром Путіним.

Ці аудіозаписи він оприлюднив під час прес-конференції 9 липня, передає кореспондент "Українських Реалій".

За даними Деркача, розмова між людьми з голосами, схожими на Порошенка та Путіна, відбулася наприкінці квітня 2015 року, тобто через два місяці після трагедії в Дебальцевому.

Згідно з текстовою розшифровкою розмови, лідери ворогуючих країн мирно обговорили Мінський процес і обмінялися жартами. Зокрема, Порошенко запросив до Києва російського представника для підготовки порядку денного переговорів Мінського процесу. "Ми з вами люди трудящі, може, і до солідарності дійдемо", — пожартував Порошенко.

Потім президенти обговорили російське свято 1 травня. Путін сказав, що вручатиме медалі "Героїв Праці". Президент України повідомив, що нагороджуватиме ветеранів із 70-річчям Перемоги.

Насамкінець лідери тепло попрощалися. "Добре, Володимире Володимировичу. Тисну руку. Велике дякую!", — сказав Порошенко. "Обіймаю. До побачення, давайте", — відповів Путін.

Деркач каже, що отримав записи від журналістів-розслідувачів і передасть цю інформацію до правоохоронних органів. Він додав, що це ще не всі оприлюднені розмови.

Нагадаємо:

  • 19 травня 2020 року народний депутат Андрій Деркач оприлюднив аудіоматеріали, які, за його словами, можуть свідчити про вплив колишнього віце-президента США Джо Байдена на Петра Порошенка під час його перебування на посаді президента.
  • 20 травня Офіс генпрокурора почав перевірку "плівок Деркача". Зареєстровано кримінальне провадження за статтями про зловживання владою та держзраду.
  • 22 червня Деркач оприлюднив чергові записи розмов Порошенка і Байдена, які, на його думку, дають нові відомості про міжнародну корупцію і зовнішнє управління Україною.
ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро