ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 26,98
EUR 31,81
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. Рада може скасувати обмеження по зарплатах чиновників

Рада може скасувати обмеження по зарплатах чиновників

166

Фото: Укрінформ

Верховна Рада на позачерговому засіданні 13 липня, яке ініціював президент, розгляне скасування раніше ухваленого обмеження на зарплати чиновників на період карантину.

У порядку денному позачергового засідання, ініційованого президентом, нардепам пропонують проголосувати за те, щоб ухвалене в квітні обмеження в 47 тисяч гривень діяло не більше трьох місяців з дня застосування цієї норми. Про це свідчить  проєкт закону №3708, пише LB.UA.

Законопроєкт передбачає, що обмеження на розмір заробітних плат чиновників діятиме не більше трьох місяців з дня застосування. Якщо депутати підтримають його, то термін дії обмеження завершиться 13 липня. 

Парламент встановив ліміт на зарплати чиновників та суддів 13 квітня, коли ухвалив зміни до бюджету на 2020 рік. Верхня межа була встановлена на рівні 10 мінімальнихзарплат  — це 47 230 гривень.

Нагадаємо, що 10 квітня президент попросив нардепів підтримати обмеження зарплат чиновників на період карантину. І 13 квітня Рада ухвалила зміни до держбюджету, якими на період карантину визначили граничну суму зарплат чиновників та суддів у 10 мінімальних заробітних плат. А пізніше Вища рада правосуддя заявила, що тимчасове обмеження суддівської винагороди порушує конституційні гарантії незалежності суддів і судової влади в цілому. Аналогічне рішення прийняли і у Кабінеті Міністрів для керівників виконавчих органів та членів наглядових рад держкомпаній.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро