ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 27,27
EUR 32,60
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. У Нацбанку наполягають на скасуванні карантинного обмеження зарплат чиновників

У Нацбанку наполягають на скасуванні карантинного обмеження зарплат чиновників

113

Фото: glavcom.ua

Введене на час карантину обмеження зарплат загрожує втратою висококваліфікованих кадрів, вважає Рожкова

Національний банк виступає за скасування обмежень зарплат держслужбовцям і чиновникам на період карантину. Таку позицію озвучила в. о. голови НБУ Катерина Рожкова в інтерв'ю Інтерфакс-Україна, опублікованому у вівторок, 14 липня.

"Держкомпанії стали конкурентоспроможними на ринку праці, вони залучили умілих і чесних менеджерів, які працюють на компанію, а не на приховані олігархічні групи. До того ж рівень зарплат дозволяє усунути корупційну складову. Тепер же з урахуванням введеного обмеження держкомпаніям, та й Нацбанку, буде вкрай важко утримувати висококласних спеців на своїх місцях",  підкреслила Рожкова.

За її словами, завдяки проведеній реформі корпоративного управління і залученню незалежних директорів у наглядові ради виросла прибутковість держкомпаній.

"Держпідприємства роками приносили збитки бюджету, щорічно обходячись в мільярди доларів у вигляді дотацій. Тоді як за останні два роки вони принесли пару мільярдів доларів у вигляді дивідендів",  зазначила вона.

Як повідомляли "Українські Реалії", Катерина Рожкова вважає, що система колегіального ухвалення рішень в Національному банку не дозволить окремим персоналіям керувати регулятором у ручному режимі.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро