ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,99
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. Прес-секретар Зеленського отримала в півтора рази більшу зарплату, ніж сам президент

Прес-секретар Зеленського отримала в півтора рази більшу зарплату, ніж сам президент

278

Фото: Юлія Мендель / Facebook

За червень 2020 року прес-секретареві Володимира Зеленського Юлії Мендель нарахували 46 216 грн, при тому президент отримав 28 000 грн

Про різницю в півтора рази між заробітними платами йдеться у відповіді Державного управління справами на журналістський запит, пишуть “Українські Новини”.

Сума виплат Юлії Мендель складається з: 21 750 грн посадового окладу, 8 700 грн надбавки за інтенсивність праці, 15 767 грн виплат за період службових відряджень і премії. З вирахуванням 9000 грн податків і зборів, за червень Мендель отримала 37 204 грн.

У квітні і травні її заробітна плата була аналогічною, а ще раніше навіть вищою, оскільки не було прийнято Верховною радою обмежень у зв'язку із карантином.

А у президента надбавки та премії до зарплати не передбачені. Його заплата знову становила: 28 000 грн посадового окладу, з якого вирахували 5 460 грн податків і зборів. Відповідно, Зеленський отримав 22 540 грн за червень.

Як раніше повідомляли “Українські реалії” Володимир Зеленський цього тижня був в епіцентрі уваги ЗМІ. Преса почала активно обговорювати несподіване місце відпочинку глави держави. Президент поїхав відпочивати до так названої "дачі Микити Хрущова".

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро