ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. Зеленский очолює рейтинг довіри українців

Зеленский очолює рейтинг довіри українців

410

Фото: Офіс президента України

Рейтинг довіри серед національних політиків очолює чинний президент України Володимир Зеленський. Йому довіряють 41 %, а не довіряють 53 %. 

Про це свідчать результати опитування соціологічної групи "Рейтинг" проведеного 15–20 липня.

27 % опитаних довіряють Володимиру Гройсману, водночас 63 % йому не довіряють, Юрію Бойку довіряють 23 %, не довіряють 5%, Віталію Кличку — 22 % і 67 % відповідно, Дмитру Разумкову — 21 % і 46 % (ще 23 % його не знають), Юлії Тимошенко — 20 % і 74 %, Петру Порошенку — 19 % і 76 %. 

Діяльністю Зеленського задоволені 36 % українців, а 56 % не задоволені. Роботу прем’єр-міністра Дениса Шмигаля схвалюють 12 %, чверть не можуть оцінити його діяльність, і 62 % не схвалюють. 

Президентський рейтинг також очолює чинний глава держави. Якби вибори відбулися найближчим часом, його б підтримали 30,2 % серед тих, хто має намір голосувати та визначився із вибором. За Юрія Бойка проголосували б 14,4 %, Петра Порошенка — 13,7 %, Юлію Тимошенко — 9,1 %. Ще 5,8 % проголосували б за Ігоря Смешка, 3,9 % — за Олега Ляшка, 3,1 % — за Володимира Гройсмана, 3 % — за Анатолія Гриценка. Рейтинг інших кандидатів не більше 3 %, ще приблизно 13 % не визначилися. 

Опитування проводили серед населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю та типом поселення. Вибіркова сукупність становить 2000 респондентів.

Нагадаємо, згідно з результатами соціологічного дослідження "Рейтингу", котрі опублікували 2 липня, на президентських виборах 34,6% тих, хто визначився і має намір прийти на вибори, проголосували б за чинного президента Володимира Зеленського.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро