ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. РНБО пропонує екстрадувати затриманих у Білорусі "вагнерівців" до України

РНБО пропонує екстрадувати затриманих у Білорусі "вагнерівців" до України

561

Фото: belta.by

Україна може вимагати видачі уродженців України, яких затримали в Білорусі разом з іншими бойовиками російської приватної військової компанії "Вагнер".

Про це заявив заступник секретаря Ради національної безпеки й оборони України (РНБО) Сергій Кривонос, повідомляє "5 канал".

Він уже звернувся з цим питанням до Міністерства закордонних справ. "Чи не розглянути б таку пропозицію, щоб їх нам видали по екстрадиції. Це питання обговорюється, яким чином. Це було б непогано", — сказав Кривонос.

На його думку, це дало б поштовх до покращення відносин України й Білорусі і "відбило би бажання наших ворогів використовувати територію наших сусідів як плацдарм для дій проти нашої країни".

Як повідомляли "Українські Реалії",  29 липня під Мінськом затримали 32 бойовиків російської ПВК "Вагнер", які прибули до країни для дестабілізації ситуації. Всі затримані є росіянами.

За даними ЗМІ, більшість затриманих бойовиків є в українській базі "Миротворець", оскільки брали участь у війні на Донбасі на стороні Росії. 

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро