ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. Навчальний рік почнеться 1 вересня — Шмигаль

Навчальний рік почнеться 1 вересня — Шмигаль

607

Фото: pravda.com.ua

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль нагадав, що з 1 серпня починають діяти нові правила адаптивного карантину

30 липня на селекторній нараді уряду зазначили, що навчальний процес розпочнеться вчасно, окрім населених пунктів у "червоній" зоні захворюваності. Про це повідомляє Урядовий портал.

"Навчальний рік по всій території України розпочнеться вчасно, з 1 вересня, відповідно до особливостей епідеміологічної ситуації в конкретному регіоні або окремій адміністративно-територіальній одиниці", — наголосив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр нагадав, що з 1 серпня починають діяти нові правила адаптивного карантину, за якими всі регіони України поділятимуться на чотири зони: зелену, жовту, помаранчеву та червону. Він уточнив, що залежно від епідеміологічної ситуації на окремих територіях, у районах, містах "червоної" зони ухвалюватимуться окремі рішення.

Читайте також: У сфері вищої освіти багато проблем — Шкарлет

Заступник очільника МОЗ, головний санітарний лікар Віктор Ляшко, зазначив, що в постанові від 22 липня 2020 р. № 641 "Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" прописано чіткі норми щодо організації роботи закладів освіти.

"Вони спрямовані насамперед на розрив можливого спілкування дітей різних вікових груп. Ми просимо організувати початок уроків у різний час, щоб діти не відвідували навчальних закладів одночасно з дорослими і сторонніми людьми, які не є учасниками освітнього процесу", — заявив Ляшко.

Головний державний санітарний лікар додав, що викладацький склад повинен буде проходити щоденну термометрію й бути в масках до початку уроку.

"Для дітей інші норми. Ми відмовляємося від термометрії, але запроваджуємо опитування дітей щодо стану здоров’я. І в разі появи симптомів гострої респіраторної вірусної інфекції їм потрібно забезпечити проведення термометрії та консультації медичного працівника", — додав Віктор Ляшко.

Як повідомляли "Українські реалії", міністерство освіти і науки розглядає три можливих сценарії початку навчального року. 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро