ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,15
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. Кортеж Зеленського порушує ПДР, а його підопічні їздять з номерами прикриття — "Схеми"

Кортеж Зеленського порушує ПДР, а його підопічні їздять з номерами прикриття — "Схеми"

738
Кортеж Зеленського порушував ПДР не лише тоді, коли президент поспішав на важливу робочу зустріч, а й коли їхав додому або в приватних справах

Кортеж президента Володимира Зеленського порушує правила дорожнього руху, а працівники його Офісу протизаконно користуються "номерами прикриття".

Про це йдеться у розслідуванні "Схем".

Журналісти зафіксували, як кортеж Зеленського неодноразово перевищував допустиму швидкість, перетинав подвійну суцільну та здійснював поворот у заборонених місцях, створюючи небезпечні ситуації для інших учасників руху. Причому порушення ПДР були зафіксовані не лише тоді, коли президент поспішав на важливу робочу зустріч, а й коли їхав додому або в приватних справах.

Зокрема, ввечері 10 червня знімальна група "Схем" помітила на Новообухівській трасі в Київській області кортеж Зеленського, який рухався в напрямку тоді ще його заміського маєтку в Іванковичах. За допомогою радара журналісти зафіксували, що кортеж президента їхав додому зі швидкістю 148 км/год, хоча допустима швидкість на цій ділянці становить 90 км/год. Перша автівка з кортежу за допомогою проблискових маяків "розганяла" автомобілі, які їхали з меншою швидкістю.

Через тиждень, 17 і 18 червня, журналісти повторили експеримент і знову зафіксували порушення ПДР — кортеж Зеленського рухався в напрямку тодішнього заміського маєтку, перевищуючи дозволену швидкість на 50 км/год і "розганяючи" авто за допомогою "мигалок".

За даними "Схем", автівки президентського кортежу мають номерні знаки прикриття — тобто їх немає в базі МВС. "Це означає, що штрафи за порушення швидкісного режиму не отримує ані сам президент, ані Офіс президента, ані Державне управління справами", — йдеться у розслідуванні. 

Журналісти встановили, що насправді цією опцією користується значно ширше коло людей, на яких не розповсюджуються заходи держохорони. Серед них — чинний керівник ОП Андрій Єрмак, його заступник Кирило Тимошенко, перший помічник президента Сергій Шефір, а також низка депутатів і колишніх високопосадовців. 

Нагадаємо, перед президентськими виборами Володимир Зеленський обіцяв залишити в минулому владні привілеї, зокрема президентські кортежі.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:



Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро