ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,59
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. Компанія Ярославського розвиватиме "Мотор Січ" з інвесторами із Китаю

Компанія Ярославського розвиватиме "Мотор Січ" з інвесторами із Китаю

645

Фото: slovoidilo.ua

Обидві сторони всебічно співпрацюватимуть

У вівторок,  4 серпня, представники групи DCH Олександра Ярославського досягли домовленості з китайськими інвесторами, що представляють Skyrizon Aircraft Holdings Limited. Про це повідомляє прес-служба DCH.

Обидві сторони всебічно співпрацюватимуть, спільно здійснюючи діяльність з розвитку українського авіабудування і, зокрема, запорізького ПАТ "Мотор Cіч".

"DCH має багатий досвід відновлення та модернізації промислових підприємств, що наочно демонструє стабільне функціонування Харківського тракторного заводу, Дніпровського металургійного заводу, Криворізького рудника "Суха Балка", — ідеться в повідомленні.

Силами DCH було побудовано і ефективно адмініструється сучасний аеропорт в Харкові. Наразі DCH бере участь в проекті будівництва нового аеропорту в Дніпрі як приватний інвестор аеровокзального комплексу.

Як повідомляли "Українські Реалії", у квітні 2020 року Антимонопольний комітет України дозволив Ярославському придбати понад 50 % акцій банку "Кредит Дніпро".

30 липня Нацбанк погодив бізнесменові пряме набуття істотної участі в розмірі 100 % статутного капіталу банку. До цього часу контролером банку "Кредит Дніпро" був Віктор Пінчук, який опосередковано володів 100 % статутного капіталу фінустанови.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро