ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,15
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. Абромавічус підтвердив плани піти з посади керівника Укроборонпрома

Абромавічус підтвердив плани піти з посади керівника Укроборонпрома

427

Фото: Радіо НВ

За словами Абромавічуса, аби в Укроборонпромі продовжилися трансформаційні зміни, новим головою держконцерну повинен стати член команди держконцерну

Гендиректор держконцерну Укроборонпром Айварас Абромавічус підтвердив свої плани покинути посаду голови держконцерну. Про це він заявив в ефірі Радіо НВ.

"І, з моєї точки зору, і з точки зору президента потрібна спадкоємність, як в кожній організації. Ми все-таки 70 осіб нових привели. В Укроборонпромі поміняли 30 директорів", — зазначив Абромавічус.

За словами Абромавічуса, аби в Укроборонпромі продовжилися трансформаційні зміни, новим головою держконцерну повинен стати член команди держконцерну.

Також він спростував інформацію щодо можливих політичних причин свого відходу з посади голови концерну. Абромавічус підкреслив, що "заходив" на посаду голови держконцерну всього лише на кілька місяців і надалі планує займатися стратегічними питаннями розвитку Укроборонпрому.

Він додав, що на його рішення затриматися на посаді голови концерну вплинула пандемія коронавірусу. Також Абромавічус сказав, що залишитися на цій посаді "хоча б до літа" його просив ще Андрій Богдан, який обіймав на той момент посаду голови ОП.

Як повідомляли "Українські Реалії",  Айварас Абромавічус передав президенту Володимиру Зеленському лист від голів наглядових рад з проханням розв'язувати проблему обмеження зарплат в держкомпаніях до 47 тис. грн на місяць, оскільки це знижує ефективність роботи і загрожує втратою професійних фахівців.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро