ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,99
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. Фурса: чому призначення Зеленского будуть все більш і більш жахливими

Фурса: чому призначення Зеленского будуть все більш і більш жахливими

425

Фото: coolyanews.info

Подальші призначення президента України Володимира Зеленського будуть все більш жахливими, оскільки справжні професіонали не погодяться працювати в його команді.

Таку думку в Facebook висловив інвестиційний банкір, фахівець відділу продажів боргових цінних паперів Dragon Capital Сергій Фурса.

"Татарів, Піскун, Фокін, Кравчук. Кадровий геній Зеленського? Або кадровий голод в країні з найталановитішим народом... Чому він викопує гірших людей і ставить їх на посади? Можна припустити, що Зеленський є зло і тому він призначає зло. Але це занадто просто", — написав експерт.

На його думку, до цього призвели "хаотичні дії" першого року роботи Зеленського, коли "багато пристойних людей були викинуті і призвели до того, що ніхто пристойний вже просто не піде". Серед таких професіоналів він назвав Оксану Маркрову, Дениса Нефьодова, Якова Смолія.

"Цей список дуже довгий. У підсумку, люди з репутацією просто не будуть йти у владу, поки там працює команда Зеленського-Єрмака. Тому що вони розуміють, що вони все одно не зможуть нічого зробити і об них витруть ноги і викинуть, коли треба буде знайти крайнього", — пише Фурса.

Він переконаний, що у владу підуть люди, в яких "немає цінностей і хто розглядає посаду як спосіб заробити". При цьому, зазначає експерт, вони будуть знижувати зарплату професіоналам, "щоб позбавлятися від конкурентів або докучливих іноземців".

Фурса сумнівається, що президент зможе виправити цю ситуацію, і прогнозує, що подальші його призначення будуть все гіршими. "Тому що для цього треба поміняти все. Прибрати нахлібників і прилипав, вилізти з теплої ванни і визнати свої помилки. Набагато простіше залишатися разом з друзями і продовжувати робити те, що робиш. А призначення так, будуть все більш і більш жахливими. І це призведе до наслідків. Тому що не можна розставити на всі державні посади упирів, які наповнюють свою кишеню, які працюють на Росію або які просто нездари, і сподіватися, що держава буде йти вперед, а грошей вистачить надовго. Так не працює", — заявив інвестбанкір.

Нагадаємо, 30 липня Леонід Кравчук погодився очолити делегацію України в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу. 

6 серпня президент Володимир Зеленський підтвердив, що в українській делегації ТКГ працюватиме перший прем'єр-міністр України Вітольд Фокін.

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро