ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,99
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. Суд зняв арешт з картин Порошенка

Суд зняв арешт з картин Порошенка

394

Фото: rubryka.com

Київський апеляційний суд задовольнив скаргу адвоката п’ятого президента України Петра Порошенка Ігоря Голованя і скасував арешт картин з родинної колекції, які експонуються в Національному центрі народної культури "Музей Івана Гончара". 

Про це йдеться в матеріалах Київського апеляційного суду.

Зазначається, що арешт на майно — 42 картини і одну літографію, які є речовими доказами у кримінальному провадженні, було накладено з метою забезпечення їх збереження.

Головань подав апеляційну скаргу, в якій вказав, що в цій справі немає обґрунтованої підозри у скоєнні кримінального злочину. Він також наголосив, що даних про наміри власника майна продати або подарувати заарештовані картини немає.

Судді вирішили задовольнити апеляцію, тому що обшук в Музеї імені Івана Гончара проводився у зв’язку з наявністю невідкладного випадку, про що було складено відповідний протокол обшуку від 26 травня. 

Підставою для проведення зазначеного обшуку стала службова записка старшого оперуповноваженого в органах внутрішніх справ підполковника Державного бюро розслідувань Анатолія Савіна.

Судді вважають, що ініціатор клопотання не довів законність арешту майна.

Отже, суд постановив, що зазначене рішення підлягає скасуванню з винесенням нового рішення про відмову в задоволенні клопотання прокурора. Рішення про скасування арешту колекції картин ухвалили 27 липня.

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро