ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. Олег Уруський провів зустріч з представниками посольств країн Великої сімки

Олег Уруський провів зустріч з представниками посольств країн Великої сімки

362
Олег Уруський провів зустріч з представниками посольств країн Великої сімки 1 Олег Уруський провів зустріч з представниками посольств країн Великої сімки 2

Фото: прес-служба Кабміну

Представники посольств країн Великої сімки зазначили, що будуть раді взаємодіяти та допомагати Олегу Уруському і новоствореному Міністерству

Віце-прем’єр-міністр України — Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський зустрівся з представниками дипломатичних установ країн Великої сімки.

Про це пише прес-служба Кабміну.

Урядовець розповів про новостворене Міністерство та роботу, яка ведеться для його повноцінного функціонування, плани та перспективи. При цьому Олег Уруський підкреслив, що це не означає відтворення колишнього Міністерства промислової політики, а створюється принципово інший орган, який відповідає задачам та цілям сьогодення.

Читайте також"Світ на одній країні клином не зійшовся": Уруський закликає шукати альтернативу російському ринку

"Основний акцент на сьогоднішній день буде робитися на реформі оборонно-промислового комплексу. Але й інші питання та проблеми, які будуть виникати у підприємств різних галузей промисловості ми також будемо допомагати вирішувати. [...] Планів в нас багато, буде повністю переформатовано оборонно-промисловий комплекс  і ми розуміємо, що без допомоги наших партнерів нам буде складно. Тому, маємо сподівання, що в нас буде налагоджено нормальний постійний діалог і ми зможемо отримувати консультації з будь-яких питань. Для нас дуже важливе співробітництво з передовими світовими державами", — підкреслив Уруський на зустрічі.

Віце-прем’єр-міністр наголосив, що Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості зосередиться на вирішенні наступних завдань:

  • формування та реалізація військово-промислової політики;
  • формування та реалізація державної політики у сфері космічної діяльності;
  • формування та реалізація промислової політики щодо інших стратегічних галузей та промисловості України в цілому;
  • формування та реалізація державної політики у сфері експортного контролю;
  • інші важливі для розвитку державної промисловості функції та завдання.

Представники посольств країн Великої сімки зазначили, що будуть раді взаємодіяти та допомагати Олегу Уруському і новоствореному Міністерству, підтримали необхідність впровадження корпоративного управління. Віце-прем’єр-міністр зазначив, що допомога іноземних партнерів є важливою, особливо на початковому етапі формування Міністерства.

Сторони також обговорили робочі моменти щодо напрямків роботи керівного апарату Міністерства, кількості штатних працівників, звернули увагу на необхідності зміни законодавчої бази. 

Як повідомляли "Українські Реалії" раніше, Уруський пропонує змінити керівництво Укроборонпрому.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро