ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,15
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. ЦВК призначила на 25 жовтня чергові місцеві вибори у всіх 24 регіонах України

ЦВК призначила на 25 жовтня чергові місцеві вибори у всіх 24 регіонах України

597

Фото: прес-служба ЦВК

Вибори депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів відбудуться у 1441 територіальній громаді

У суботу, 8 серпня відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії (ЦВК), під час якого орган призначив на неділю, 25 жовтня 2020 року, 1441 перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів в усіх 24 областях України. 

Про це повідомляє відділ взаємодії зі ЗМІ секретаріату ЦВК.

Читайте такожРада за 101 день до виборів оновила Виборчий кодекс. Що зміниться

Рішення прийняте Комісією на підставі Постанови Верховної Ради України від 17 липня 2020 року “Про утворення та ліквідацію районів”, розпоряджень Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 року про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад. Також Комісія врахувала інформацію щодо переліку місцевих рад, надану Міністерством розвитку громад та територій України листом від 6 серпня 2020 року відповідно до постанови ЦВК від 28 липня 2020 року № 148 “Про форми переліків місцевих рад із зазначенням адміністративно-територіальних одиниць, що входять до їх складу”.

З повним переліком 1441 призначених перших виборів невдовзі можна буде ознайомитись на офіційному вебсайті Комісії у додатку до відповідної постанови. Станом на час публікації цієї новини, ні Постанова, ні додатки до неї не оприлюднені на сайті ЦВК.

Як повідомляли "Українські реалії" раніше ЦВК заявили, що чергові місцеві вибори в Україні цього року проходитимуть у складних умовах у зв’язку зі зміною виборчого законодавства та пандемією COVID-19.

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро