ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. Вибори у Білорусі: по країні проблеми з інтернетом, у Мінськ стягнули військову техніку

Вибори у Білорусі: по країні проблеми з інтернетом, у Мінськ стягнули військову техніку

693
Вибори у Білорусі: по країні проблеми з інтернетом, у Мінськ стягнули військову техніку 1 Вибори у Білорусі: по країні проблеми з інтернетом, у Мінськ стягнули військову техніку 2 Вибори у Білорусі: по країні проблеми з інтернетом, у Мінськ стягнули військову техніку 3

Фото: Радио Свобода, Belamova, Дождь

Крім військової техніки очевидці повідомляють про появу на вулицях столиці вантажівок з колючим дротом

У Білорусі великі проблеми з інтернетом.

Про це повідомляють користувачі Twitter і деякі ЗМІ.

З ранку неділі, 9 серпня, в соціальних мережах користувачі повідомляють, що месенджери, зокрема Telegram, працюють з перебоями, утруднений доступ до YouTube, деякі сайти не відкриваються, у тому числі сайт незалежного спостереження Zubr.in. Також з перебоями працюють популярні VPN-сервіси. Як відзначають користувачі, проблеми спостерігаються як у тих, хто користується стаціонарним, так і мобільним інтернетом.

Телеграм посилив проксі-сервер у неділю, спеціально для білорусів.

"Ми посилили наш проксі сервер для користувачів з Білорусі. Багато років ми планомірно виступаємо за свободу слова в мережі і свободу доступу до інформації в Telegram. Сьогодні в Білорусі важливий день, і ми зобов'язані допомогти білоруським користувачам в такий складний момент. Тому ширина потоку нашого проксі була збільшена більш, ніж у 15 разів. Спасибі вам, і Жыве Беларусь!", — повідомляє паблік telegram info.

В мережу потрапило відео, як на дільниці № 17 в Мінську член виборчкому з великим мішком, імовірно бюлетенів або інших важливих документів, лізе у вікно. Цьому відразу знайшлося пояснення. "Просто заклинило двері", — говорить голова комісії Сергій Мосейкин.

У селищі Греск Слуцького району Білорусі дають бюлетені без прізвища Тихановськая, повідомляє видання NEXTA.

"Про такого кандидата на пост президента, як Світлана Тихановская, зовсім не чули, тому що людям дають бюлетені без її прізвища. Зйомка на дільниці заборонена. Члени комісії стоять над душею і виганяють з дільниць відразу, як тільки людина проголосувала", повідомляє NEXTA.

На вулицях Мінська з'явилася військова техніка.

Як повідомляли "Українські Реалії" раніше, сьогодні, 9 серпня, розпочався основний день голосування, ЦВК переконує в рекордну явку на дострокове голосування.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро