ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. Кабмін призначив заступників міністра стратегічних галузей промисловості

Кабмін призначив заступників міністра стратегічних галузей промисловості

553

Фото: pravda.com.ua

Уряд призначив Уруському чотирьох заступників

Кабмін на позачерговому засіданні схвалив низку розпоряджень щодо кадрових призначень у Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості. Про це представник уряду у ВР Василь Мокан написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Було проведено позачергове засідання Кабміну, під час якого чиновники прийняли низку розпоряджень про кадрові призначення в Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України. Зокрема, було вирішено призначити: Іващенка Валерія Володимировича — першим заступником міністра з питань стратегічних галузей промисловості України; Немілостівого Віталія Олександровича — заступником міністра з питань стратегічних галузей промисловості; Петровського Юрія Олександровича — заступником міністра з питань стратегічних галузей промисловості України з питань європейської інтеграції; Коваленка Тараса Васильовича — заступником міністра з питань стратегічних галузей промисловості України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації", — повідомив Мокан.

Також було протокольне рішення про призначення Ігоря Яковлєва на вакантну посаду державного секретаря цього міністерства (шляхом укладення з ним контракту про проходження державної служби на період дії карантину).

Як повідомляли "Українські реалії", Кабінет міністрів утворив Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро