ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,15
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. Вибори мера Києва: у Кличка з'явився ще один конкурент

Вибори мера Києва: у Кличка з'явився ще один конкурент

433

Фото: 5.ua

Колишній народний депутат та екс-делегат від України в ПАРЄ Борислав Береза заявив про намір балотуватися в мери Києва.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Так, я прийняв остаточне рішення і йду в мери Києва, а моя команда ЕкоПартії  до Київради. Я втомився ставити собі одні й ті самі питання: Чому моє улюблене місто не виглядає як Будапешт, Брюгге, Страсбург й тим паче Відень? Чому в цих містах гарні дороги, чітко налагоджена інфраструктура, збережені історичні пам’ятки і потоки туристів? А в нас, натомість, лише незаконна та хаотична забудова, знищення зелених зон, засмічення й загазованість, погані дороги й величезні затори?",  написав Береза. 

Він вважає, що Києвом протягом багатьох років керували "випадкові люди", які не мали стратегії розвитку столиці. "Вибір між старими та новими корупціонерами не може бути правильним. Нам всім потрібна альтернатива. І такою альтернативою повинні бути люди яких турбує проблеми Києва, а не партійні рейтинги чи міжпартійні договірняки", — написав політик.

Як повідомляли "Українські Реалії", 11 серпня про намір балотуватися в мери Києва заявив шоумен і член політради партії "Голос" Сергій Притула.

Додамо, що за результатами опитування Центру Разумкова, проведеного з 20 червня по 2 липня 2020 року в Києві, майже 44 % респондентів готові підтримати чинного мера столиці Віталія Кличка на чергових виборах мера міста.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро