ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,99
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. Криклій розповів про створення державної авіакомпанії

Криклій розповів про створення державної авіакомпанії

384

Фото: Кабінет міністрів України

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій заявив, що можливість створення державної авіакомпанії потрібно розглядати не окремо, а в контексті авіаційної стратегії. За його словами, до кінця осені буде фінальний продукт по авіастратегії.

Про це міністр сказав в інтерв'ю "Економічній правді".

"У будь-якому випадку, цю компанію потрібно розглядати не окремо, а в контексті авіаційної стратегії. Сама по собі авіакомпанія, напевно, не цікава. Але компанія, яка підв`язана до аеропортів, хабів і розвиває транзитну модель — це стає цікавіше.

Авіакомпанія, яка на внутрішні перевезення завантажує замовленнями те ж підприємство "Антонов" — це ще більш цікаво. Тому що коли на виставку Ле-Бурже приїжджає наш "Антонов" і каже: "Беріть пасажирський літак "Антонов", перше питання, яке там задають: "А вони літають на ваших авіарейсах внутрішніх?" — "Ні". Про що далі говорити?", — розповів міністр.

Криклій вважає, що було б чудово, якби "Антонов" вивели на інший рівень, оскільки зараз вони виробляють небагато, а в основному займаються вантажоперевезеннями, завдяки чому і тримаються на плаву.

За його словами, зараз Мінінфраструктури займається авіастратегією і найближчим часом почне "дуже активно з великими консалтинговими компаніями просувати цей процес".

"Думаю, що до кінця осені у нас вже буде фінальний продукт з деталями, цифрами, розумінням, з усіма KPI, і на цьому етапі щодо національного перевізника теж зможемо синхронізувати процеси", — зазначив міністр інфраструктури.

Нагадаємо, 22 квітня президент Володимир Зеленський заявив, що хоче створити державну сучасну авіакомпанію, яка матиме український авіапарк. 

Раніше Владислав Криклій повідомив, що Укрзалізниця планує повернутися до ідеї співпраці та консалтингу з найбільшим залізничним оператором Німеччини — компанією Deutsche Bahn — після покращення фінансової ситуації.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро