ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,99
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. Менеджмент в Укроборонпромі буде змінено — Уруський

Менеджмент в Укроборонпромі буде змінено — Уруський

532

Фото: zik.ua

Віце-прем'єр Олег Уруський додав, що, можливо, буде змінено і назву концерну Укроборонпром

Керівництво та менеджмент державного концерну Укроборонпром змінять найближчим часом. Про це під час круглого столу в Укрінформі заявив віце-прем'єр-міністр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський.

"Концерн Укроборонпром підлягає суттєвій трансформації, тому що в тому вигляді, в якому він на сьогодні існує, він існувати не може. Менеджмент на ньому також буде змінено, наскільки я знаю, найближчим часом повинна відбутися зміна керівництва концерну. Далі буде відповідно зміна і всієї команди, яка працювала там останній рік", — сказав Уруський.

Віце-прем'єр додав, що, можливо, буде змінено і назву концерну Укроборонпром, бо "ця назва вже стала токсичною в Україні".

Крім того, Уруський додав, що Укроборонпром перетвориться на державну керуючу компанію.

"Це буде управляюча компанія із зовсім іншими функціями, які є сьогодні в концерні, з мінімумом втручання в господарську діяльність холдингів, які входитимуть до цієї компанії", — сказав Уруський.

За його словами, в ОПК планують створити ще аерокосмічну холдингову компанію, до якої долучаться, крім підприємств Державного космічного агентства, авіаційні підприємства, зокрема ДП "Антонов".

Як повідомляли "Українські Реалії", 9 липня у Верховній Раді зареєстрували законопроект № 3822 щодо реорганізації підприємств Укроборонпрому.

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро