ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. Фонд держмайна готується запустити онлайн-аукціони з оренди понад 4,2 тисячі об'єктів

Фонд держмайна готується запустити онлайн-аукціони з оренди понад 4,2 тисячі об'єктів

290

Фото: pravda.com.ua

Аукціон має відбуватися протягом 20–35 календарних днів з моменту оприлюднення оголошення в ЕТС

Процедура оренди державного майна за новими правилами повністю готова до запуску, Фонд держмайна готує для онлайн-аукціонів понад 4,2 тисячі об'єктів.

Про це повідомила прес-служба Фонду з посиланням на першого заступника голови Леоніда Антонєнка.

"До передачі в оренду вже готуємо 4262 вакантних об’єктів — повний перелік оприлюднили на сайті Фонду. Наразі наші регіональні відділення наповнюють інформацію про ці об’єкти у базу даних Фонду, а найближчим часом всі ці дані будуть передані безпосередньо в Prozorro.Продажі", — каже Антонєнко.

Читайте також: Кабмін передав до Фонду держмайна приблизно 200 підприємств для приватизації

У Фонді нагадали, що минулого тижня уряд ухвалив постанову, якою затвердили нові типові форми договорів оренди — це останній нормативний акт, який був необхідний для реалізації закону про оренду. Таким чином для запуску передачі державного майна в оренду на онлайн-аукціонах тепер немає жодних перешкод.

Антонєнко додав, що, з огляду на всі вимоги законодавства, максимальний строк від прийняття рішення про включення об'єкта оренди до Переліку відповідного типу за заявою потенційного орендаря до оприлюднення в електронній торговельній системі оголошення про аукціон становить 20 робочих днів.

Аукціон має відбуватися протягом 20–35 календарних днів з моменту оприлюднення оголошення в ЕТС, а договір оренди визначеного об’єкта мають укласти у строк від 80 до 140 днів.

Як повідомляли "Українські Реалії",  наприкінці липня голова Фонду держмайна Дмитро Сенниченко повідомив, що уряд вже п’ять місяців не може погодити черговий список об'єктів малої приватизації, а також подати до Верховної Ради список підприємств, заборонених до продажу.

12 серпня прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що приватизаційна стратегія уряду передбачає збереження під контролем держави 300 держпідприємств з більш ніж 3000 підприємств, що працюють в країні.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро