ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. Розслідування катастрофи літака МАУ в Ірані може тривати понад п'ять років — Єнін

Розслідування катастрофи літака МАУ в Ірані може тривати понад п'ять років — Єнін

338

Фото: dw.com

За словами заступника міністра закордонних справ Євгена Єніна, хоча суспільство вимагає конкретики, назвати кінцеву дату наразі неможливо, однак за умови залучення міжнародних судів нижня межа терміну розгляду починається з позначки у п'ять років

Заступник міністра закордонних справ Євген Єнін вважає, що розслідування катастрофи літака МАУ в Ірані може тривати від 5 років, якщо до нього залучать міжнародні суди.

Про це Єнін сказав в інтерв'ю Цензор.Нет.

"Я точно не хотів би називати будь-яких часових орієнтирів, хоча чудово розумію, що суспільство чекає результат на вчора. Значною мірою все залежить від наявності політичної волі іранської сторони. Якщо ми подивимось на аналогічну практику розслідування інших авіаційних катастроф, згадаємо, наприклад, ситуацію зі збиттям над Чорним морем російського літака, на борту якого перебували громадяни Росії і Ізраїлю, процес врегулювання тривав близько 2 років. Якщо ми говоримо про можливість використання міжнародних судів, то там нижня планка починається з позначки 5 років",  зазначив Єнін.

Читайте також: Розкрили нові подробиці катастрофи МАУ під Тегераном

При цьому він підтвердив, що ситуацію можна врегулювати в досудовому порядку.  

Як повідомляли "Українські Реалії", літак української авіакомпанії МАУ було збито 8 січня 2020 року іранськими військовими під час вильоту з Тегерану. Іран взяв на себе відповідальність за скоєне та погодився виплатити компенсації сім'ям загиблих в катастрофі.

Однак 10 серпня голова Центральної страхової організації Ірану Голамреза Сулеймані заявив, що Тегеран не компенсуватиме компанії МАУ вартість збитого літака.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро