ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. Кабмін може змінити правила оформлення віз для в’їзду в Україну

Кабмін може змінити правила оформлення віз для в’їзду в Україну

396

Фото: Уніан

Кабінет міністрів розглядатиме на засіданні 19 серпня питання про внесення змін до правил оформлення віз для в'їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію.

Відповідний проект постанови, запропонований міністром закордонних справ Дмитром Кулебою, є у порядку денному засідання, оприлюдненому на урядовому порталі.

Міністр фінансів Сергій Марченко також пропонує внести зміни до порядку зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на її митну територію пального до загального фонду бюджетів місцевого самоврядування 2020 року. Він також ініціюватиме затвердження порядку фінансування виготовлення органами ведення Державного реєстру виборців списків виборців та іменних запрошень для підготовки і проведення голосування на місцевих виборах.

У порядку денному на сьогодні також проект постанови про внесення змін до порядку розпорядження майном, конфіскованим за рішенням суду і переданим органам державної виконавчої служби. Питання про внесення змін до положення про покладення спеціальних обов'язків на суб'єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу також розглядатиметься.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вніс на розгляд колег проект постанови, який передбачає зміни до положення про Державну міграційну службу, а иіністр інфраструктури Владислав Криклій — про вихід України з окремих міжнародних договорів, укладених у межах Співдружності незалежних держав.

Також на засіданні Кабміну 19 серпня мають затвердити типові форми договорів про надання освітніх послуг закладом фахової передвищої освіти та про навчання у закладі вищої освіти.

Нагадаємо, Україна вже розірвала угоди з СНД про співпрацю у прикордонній та культурній сферах.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро