ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,15
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. Кабмін вчетверо зменшив вартість віз для залучення іноземних туристів

Кабмін вчетверо зменшив вартість віз для залучення іноземних туристів

303

Фото: Уніан

Кабінет міністрів вніс зміни до правил оформлення віз для в'їзду до України і транзитного проїзду через її територію. Вартість разової візи зменшили з 85 доларів до 20 доларів.

Відповідне рішення ухвалили на засіданні уряду 19 серпня, передає кореспондент "Українських Реалій". 

Згідно з постановою, збільшується кратність е-Віз — на додаток до е-Візи для разового в'їзду запроваджується е-Віза для дворазового в'їзду. 

На заміну разової е-Візи вартістю 85 доларів запровадять разову е-Візу вартістю 20 доларів, і дворазову е-Візу вартістю 30 доларів. 

Також на вибір заявника можна буде оформити е-Візу у звичайному або терміновому порядку. У разі термінового оформлення тарифна ставка подвоюється. 

Скорочуються строки оформлення е-Віз — на заміну чинного строку до дев'яти робочих днів запроваджується термінове оформлення за один робочий день та звичайна процедура за три робочі дні.

Як зазначається в пояснювальній записці до проекту, станом на сьогодні Міністерство закордонних справ України здійснює оформлення разових е-Віз за тарифною ставкою 85 доларів громадянам 48 держав.

"Чинна вартість е-Віз та можливість їх використання лише для одноразового в'їзду визначено факторами, які перешкоджають спрощеному в’їзду іноземців в Україну", — йдеться у тексті документа.

За оцінками МЗС, спрощення процедури оформлення е-Віз дозволить збільшити попит та, відповідно, кількість подорожуючих щонайменше у 2–2,5 рази.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський запровадив тимчасовий безвізовий режим для громадян Китаю до 31 січня 2021 року.
ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро