ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,99
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. Зеленський закликає завантажувати держпідприємства замовленнями від держави

Зеленський закликає завантажувати держпідприємства замовленнями від держави

396
Зеленський закликає завантажувати держпідприємства замовленнями від держави 1 Зеленський закликає завантажувати держпідприємства замовленнями від держави 2

Фото: прес-служба президента України

Президент України Володимир Зеленський наголошує, що держпідприємства повинні мати державну підтримку й замовлення. 

Про це він заявив у Херсоні під час відвідання державного заводу "Палада" ДК "Укроборонпром".

Генеральний директор підприємства Валерій Маломан і колектив заводу розповіли президенту, що підприємство хоч і є державним, проте майже не має держзамовлень і самостійно шукає покупців своєї продукції. Натомість у світі такі виробництва мають підтримку з боку держави — крім замовлень їм надаються пільгові чи довготермінові кредити, компенсації вартості конструкторських робіт тощо, що важливо для підприємств із довготерміновим циклом виготовлення продукції.

Віце-прем'єр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський зазначив, що необхідно змінювати цю ситуацію. 

В Офісі Зеленського зауважили, що питання забезпечення заводу замовленнями глава держави обговорив із заступником міністра оборони Олександром Миронюком у телефонній розмові. "Було погоджено, що до кінця місяця "Палада" підготує пакет документів для оформлення замовлення трьох причалів, і вже у вересні контракт буде підписано", — повідомили в прес-службі президента.

Працівники підприємства також звернули увагу на брак фахівців для таких заводів, як "Палада", та організацію їх професійної освіти чи створення відповідної програми підготовки. Зеленський відповів, що про цю проблему йому відомо і програма покращення професійно-технічної освіти є у планах. 

Нагадаємо, 20 серпня президент Володимир Зеленський прибув до Херсона з робочою поїздкою. В ніч перед його візитом комунальники проклали новий асфальт.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро