ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,99
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. Зеленський: "Водний транспорт – один із найдешевших видів перевезень, для його ефективного використання подано відповідний закон"

Зеленський: "Водний транспорт – один із найдешевших видів перевезень, для його ефективного використання подано відповідний закон"

356

Фото: president.gov.ua

За словами Володимира Зеленського, законопроект про водний транспорт перебуває на розгляді у профільному комітеті Верховної Ради, але щодо його остаточної редакції точаться суперечки серед депутатів

Президент України Володимир Зеленський виступає за ухвалення закону про внутрішній водний транспорт, що дасть змогу розвинути дешевий вид вантажних перевезень і збереже українські автодороги. Про це повідомляє прес-служба офісу президента.

Під час спілкування з представниками ЗМІ в Херсонській області президент зауважив, що наразі держава вкладає мільярди гривень у ремонт і будівництво автомобільних шляхів, а потім ними рухаються перевантажені фури, які руйнують дорожнє полотно.

Читайте також: Зеленський закликає завантажувати держпідприємства замовленнями від держави

"Країна повинна мати декілька шляхів перевезень. Водний транспорт — один із найдешевших видів перевезень", — зазначив президент.

За словами глави держави, законопроект про водний транспорт перебуває на розгляді у профільному комітеті Верховної Ради, але щодо його остаточної редакції точаться суперечки серед депутатів.

"Впевнений, що ми проголосуємо цей закон, і запрацює цей вид транспорту, який нам дуже потрібен. І будемо розвивати судноплавство та перевезення", – наголосив Володимир Зеленський.

Ухвалення закону сприятиме збільшенню вантажопотоку до 35 млн тонн на рік, збереженню доріг та заощадженню 1 млрд грн на ремонт дорожнього покриття протягом чотирьох років. Документ у разі його ухвалення забезпечить стале фінансування безпечної річкової інфраструктури, стимулюватиме суднобудування та відновлення українських підприємств і створення робочих місць, а також відкриє допуск суден під іноземним прапором до внутрішніх водних шляхів України, що сприятиме розвитку міжнародної торгівлі.

Як повідомляли "Українські Реалії", Володимир Зеленський каже, що задоволений роботою української делегації в Тристоронній контактній групі, яка веде переговори щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро