ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,59
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. АМКУ розслідує можливу тендерну змову на будівництві Подільського моста на суму в 100 млн грн

АМКУ розслідує можливу тендерну змову на будівництві Подільського моста на суму в 100 млн грн

365

Фото: glavcom.ua

АМКУ звернув увагу на п'ять тендерів, які проводилися КП "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва"

Колегія Північного міжобласного відділення Антимонопольного комітету (АМКУ) розслідує можливу тендерну змову між компаніями "Форма" і Укрбуд на будівництво столичного Подільсько-Воскресенського моста на суму приблизно в 100 млн гривень.

Як повідомив голова відділення Олексій Хмельницький, АМКУ звернув увагу на п'ять тендерів, які проводилися КП "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва", з проектування та будівництва, у яких брали участь вказані компанії.

Фахівці встановили, що одна з компаній відправляла супернику пропозицію щодо участі в тендері. Також було встановлено спільне використання IP-адрес для звітності у податкову і управління рахунками. Крім цього, компанії надали свої пропозиції в один день, а їх дії під час отримання банківських гарантій були синхронними.

"Типовий набір дій, які можуть свідчити про небажання чесно конкурувати та обмін інформацією між зазначеними компаніями. Звісно, плануємо звернутися за допомогою в розслідуванні і до правоохоронних органів", — заявив Хмельницький.

Навесні 2020 року АМКУ вже відкривав справу про тендерну змову між "Формою" і генпідрядником будівництва моста компанією "Еко-Буд-Трейд" на загальну суму понад 4 млрд грн.

Як повідомляли "Українські Реалії", Володимир Зеленський призначив Ольгу Музиченко державним уповноваженим Антимонопольного комітету України. 

3 липня Юрія Терентьєва було звільнено з посади голови Антимонопольного комітету України. 16 липня на цю посаду призначили Ольгу Піщанську.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро