ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. На вимогу ОРДЛО і Росії Кравчук просить змінити постанову про місцеві вибори

На вимогу ОРДЛО і Росії Кравчук просить змінити постанову про місцеві вибори

358

Фото: Леонід Кравчук / Facebook

Леонід Кравчук, який нещодавно став головою української делегації в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі, просить Верховну раду змінити постанову про призначення чергових місцевих виборів у 2020 році. 

Про це повідомляє Суспільне.

У коментарі Суспільному Дмитро Разумков зазначив, що у парламент надходило прохання від Кравчука щодо “скасування постанови про місцеві вибори”.

Кравчук же пояснив, що мова йде не про скасування постанови.

“Не скасувати постанову, а привести її у відповідність з рішеннями Тристоронньої мінської групи, які схвалені ООН. Ідеться про вилучення одного, четвертого пункту або приведення його у відповідність із законом про вибори”,  заявив Кравчук.

Додав, ящо не “привести постанову у відповідність до закону про вибори та мінських угод” бойовики ОРДЛО та Росія заблокують мінський процес.

Все через те, що їм не подобається 4 пункт постанови, в якому вказано, що вибори в АР Крим та ОРДЛО будуть призначені і встановлені окремими законами порядку, за умов: припинення тимчасової окупації та збройної агресії Росії проти України, а саме: виведення усіх незаконних збройних формувань, керованих, контрольованих і фінансованих Росією, російських окупаційних військ, їх військової техніки з території України; відновлення повного контролю України за державним кордоном України та іншого. 

“Проаналізувавши постанову і закон, я звернувся до Верховної ради з проханням привести у відповідність і рухатися вперед, інакше все зупиниться”,  наголошує Кравчук.

Як повідомляли “Українські Реалії”Зеленський не бачить необхідності змінювати місце зустрічей Тристоронньої контактної групи. 

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро