ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. Рада підвищила "мінімалку" до 5 тис. грн

Рада підвищила "мінімалку" до 5 тис. грн

680

Фото: Уніан

Верховна Рада України на позачерговій сесії ухвалила законопроект щодо підвищення мінімальної зарплати до 5 тис. грн з 1 вересня. Наразі вона становить 4723 грн.

Відповідне рішення підтримали 295 народних депутатів України, передає кореспондент "Українських Реалій".

Згідно з графіком підвищення мінімальної зарплати, 1 вересня вона зросте на 5,86 % до 5 тис. грн, з 1 січня 2021 року очікується підвищення до 6 тис. грн, а з 1 липня — до 6,5 тис. грн. 

Водночас з метою збереження співвідношення між розмірами посадового окладу працівника 1 тарифного розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери та мінімальною зарплатою збільшуються витрати на підвищення розміру посадового окладу працівника 1 тарифного розряду ЄТС. Його розмір становитиме 2225 гривень (підвищення складе 5,86 %).

Додаткові витрати на оплату праці у зв'язку з підвищенням розмірів мінімальної зарплати та посадового окладу працівника 1 тарифного розряду ЄТС будуть забезпечені завдяки економії витрат за бюджетною програмою "Обслуговування державного боргу".

Нагадаємо, раніше до голови Верховної Ради Дмитра Разумкова з проханням провести позачергове засідання парламенту для підвищення мінімальної зарплати в Україні звернувся президент України Володимир Зеленський.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро