ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,59
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. Саакашвілі оголосив про повернення до Грузії

Саакашвілі оголосив про повернення до Грузії

572
Саакашвілі оголосив про повернення до Грузії 1 Саакашвілі оголосив про повернення до Грузії 2

Фото: Mikheil Saakashvili/Facebook

Голова Виконавчого комітету реформ України, колишній президент Грузії Міхеїл Саакашвілі заявив про намір повернутися на батьківщину.

Про це повідомляється на сайті Грузія Online, а також на Facebook-сторінці політика.

Він висловив подяку Україні, назвавши її своїм "другим домом". "Україна — мій другий дім. Свого часу я приїхав сюди зі своєї головної домівки, моєї солодкої Грузії. Я завжди любив Україну ще зі студентства, у найважчий період саме Україна прийняла мене таким, який я є, без будь-яких умов і вимог, і я це дуже ціную", — сказав Саакашвілі.

Читайте також: "Суди у смартфоні" і суд присяжних: Саакашвілі запропонував свою судову реформу

Також він вибачився перед грузинським народом за свої помилки. "Помилки, звичайно ж, були, і були дуже серйозні помилки, але Бог свідок, я хотів кращого для свого народу. Я хотів, щоб мій народ жив набагато краще, набагато заможніше, і все ж за ці роки через ці помилки, які я зробив, через те, що я не зміг зробити до кінця, я хочу публічно вибачитися перед усіма. Водночас я безмежно вдячний грузинському народу, який зробив мене учасником успішного історичного процесу будівництва грузинської держави", — заявив екс-лідер Грузії.

Саакашвілі заявив, що повертається до Грузії. "Протягом усіх цих семи років не було жодного дня, щоб я не був зацікавлений новинами Грузії, і я точно знаю, моя робота на посаді президента не була марною, і багато з того, що ми створили, досі збереглося і працює, але водночас, коли я чую новини з Грузії, я точно розумію і знаю, що ми можемо жити набагато крутіше, набагато краще, і кожен грузин може бути багатим, і це у нас вийде разом! Я повертаюся!", — заявив політик.

Нагадаємо, 7 травня 2020 року Володимир Зеленський призначив колишнього президента Грузії Міхеїла Саакашвілі головою Виконавчого комітету реформ.

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро