ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,99
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. Зеленський пообіцяв взяти під особистий контроль ситуацію навколо "Еконії"

Зеленський пообіцяв взяти під особистий контроль ситуацію навколо "Еконії"

420

Фото: dw.com

Засновниця ТМ "Малятко" та власниця компанії "Еконія" Ірина Варагаш розповіла під час зустрічі з президентом Зеленським про свавілля правоохоронців

В Черкасах під час зустрічі з представниками бізнесу президент України Володимир Зеленський пообіцяв взяти під особистий контроль ситуацію навколо компанії "Еконія", яка стала об’єктом рейдерського захоплення. Про це повідомляється на сторінці "Еконії".

Засновниця ТМ "Малятко" та власниця компанії "Еконія" Ірина Варагаш розповіла під час зустрічі з президентом про свавілля правоохоронців і висловила переконання, що працівники ГСУ МВС України та Офісу Генерального прокурора діють на користь рейдерів.

"Посягання на нашу компанію були при кожній владі, у 2010 році  за Януковича, у 2018 році — за Порошенка. Але такого свавілля, яке відбувається зараз, ми не очікували, бо на нас нападають ті, хто повинен охороняти права громадян, права чесних підприємців",  зазначила власниця компанії.

"Відносно компанії і мене, як власника, поліція розслідує кримінальне провадження за надуманим звинуваченням про нібито викрадення людини, це робиться, щоб незаконно заволодіти майном підприємства. Відкриття таких проваджень  стандартна схема поборів. Зухвалу брехню слідчих поліції та прокурорів спростовують адвокати в судах. Всі докази ми надали правоохоронцям, неодноразово скаржились на бездіяльність Офісу Генерального прокурора та міністра внутрішніх справ. Менше з тим, прокурор Роман Шененко та слідча Ільміра Чередник продовжують чинити беззаконні дії проти компанії",  підкреслила І.Варагаш.

Читайте також: У Києві, Харкові та Одесі підприємці з кувалдами влаштували протест проти свавілля рейдерів

"Ми просимо, щоб Ви, Володимире Олександровичу, звернули увагу на цю ситуацію, і щоб керівництво Офісу Генерального прокурора зробило нарешті свою роботу в рамках закону та здійснило належний нагляд за розслідуванням, щоб зупинити свавілля і корупційні дії слідчих органів", —  резюмувала Варагаш.

Своєю чергою, Володимир Зеленський пообіцяв вивчити резонансну справу та взяти її під особистий контроль.

 Як повідомляли "Українські Реалії", 9  липня поліція провела обшуки в київському офісі компанії "Еконія", на заводі в Золотоноші (Черкаська обл.) і в будинку президентки компанії.

У компанії заявили, що стали об’єктом третьої рейдерської атаки. У зв’язку з цим "Еконія" та представники середнього бізнесу звернулися до президента України Володимира Зеленського з проханням захистити їх від рейдерів та зареєстрували відповідну петицію.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро