ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 27,19
EUR 32,03
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. В Ахметова прокоментували закриття справи щодо "Роттердам+"

В Ахметова прокоментували закриття справи щодо "Роттердам+"

212

Фото: ДТЕК / Twitter

Компанія "ДТЕК" Ахметова вважає, що закриття справи щодо "Роттердам+", рішення про яке прийняла Спеціалізована антикорупційна прокуратура, підтвердило законність застосування принципу імпортного паритету і безпідставність раніше висунутих підозр.

Про це повідомила прес-служба компанії.

"Це рішення в черговий раз підтвердило, що порядок формування прогнозної ціни на електроенергію в 2016 році визначив прозорі правила роботи на Оптовому ринку електроенергії, які до цього не застосовувалися. [...] Доцільність використання принципу імпортного паритету і відповідність методики ціноутворення на енергетичне вугілля в Україні практикам європейських країн були підтверджені міжнародними дослідженнями",  йдеться у повідомленні.

Компанія очікує, що рішення прокуратури про закриття справи припинить безпідставні звинувачення, які завдають шкоди репутації компанії та її співробітників.

Також ДТЕК розглядає можливість захисту репутації компанії і своїх співробітників, які зазнали необґрунтованого переслідування в межах цього кримінального виробництва, в судовому порядку.

Нагадаємо, спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) закрила кримінальне провадження у справі "Роттердам+" через відсутність доказів про винуватість підозрюваних осіб та складу злочину. Національне антикорупційне бюро України заявило про наміри оскаржити закриття справи.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро