ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 37,42
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. АМКУ не взяв до розгляду заявку Ярославського на купівлю акцій "Мотор Січ"

АМКУ не взяв до розгляду заявку Ярославського на купівлю акцій "Мотор Січ"

503

Фото: dw.com

У документі сказано, що АМКУ не взяв її до розгляду

Антимонопольний комітет не взяв до розгляду заявку групи DCH Олександра Ярославського про купівлю акцій ПАТ "Мотор Січ".

Про це повідомляє прес-служба DCH.

"Група DCH отримала відповідь Антимонопольного комітету України на подану заявку про купівлю акцій ПАТ "Мотор Січ". У документі сказано, що АМКУ не взяв її до розгляду. Далі у тексті перераховано низку технічних процедурних моментів, якими Комітет обґрунтовує своє рішення, а також зроблено запит щодо додаткової інформації.

Читайте також: Нам абсолютно не потрібні жодні посередники — віце-прем'єр про "Мотор Січ" і Ярославського

Зокрема, це стосується активів на товарних ринках, що не мають выдношення до профільного виду діяльності ПАТ "Мотор Січ" — авіабудування.  "За інформацією заявників, у переліку юридичних осіб, наведеному в таблиці "Інші юридичні особи, у яких "Мотор Січ" належать корпоративні права", АТ "Мотор Січ" здійснює контроль над ТОВ "Клініка Мотор-Січ", основним видом діяльності якого є надання медичних послуг, у групі DCH послуги загальної медичної практики надає ТОВ "Медичний центр "Наша надія", —  йдеться у повідомленні.

У компанії додали, що згідно із чинним законодавством повернення заявки не позбавляє заявника права звернутися до АМКУ повторно.

Як повідомляли "Українські Реалії", Олександр Ярославський заявив, що прокуратура наклала додатковий арешт на акції "Мотор Січ" після того, як китайські інвестори разом із DCH оголосили про спільну заявку до АМКУ про купівлю акцій, та поскаржився на тиск.

4 серпня представники групи DCH Олександра Ярославського досягли домовленості з китайськими інвесторами, що представляють Skyrizon Aircraft Holdings Limited.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро