ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. У ЗСУ з'явилися нові емблеми та знаки

У ЗСУ з'явилися нові емблеми та знаки

501

Фото: mil.gov.ua

У десантно-штурмових військ емблема з'явилася на комірі. На ній зображено окрилений парашут з полум’яним мечем

У військовій формі української армії відбулися зміни. Зокрема, інший вигляд мають емблеми на комірі та беретних знаках.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

Як повідомляється, зубчатка як емблема, що позначала приналежність до вищого офіцерського складу, зникла з генеральських погонів і відтепер знаходиться на комірі.

Крім того, емблема військ зв’язку, спеціалістів автоматизованих систем управління, захисту інформації та кібербезпеки зазнала змін. Центральний медальйон з зображенням літери "і" було замінено на стилізоване зображення електричної іскри.

Читайте також: СБУ "перехопила" викрадені комплектуючі до військових вертольотів

У десантно-штурмових військ емблема з'явилася на комірі. На ній зображено окрилений парашут з полум’яним мечем. Також змінили емблеми медичної служби та ветеринарної медицини: "зірку життя" замінили жезлом Ескулапа, який обвиває змія.

Було прийнято рішення про відхід від радянської традиції виконувати єдиний знак для медиків та ветеринарів в золоті та сріблі відповідно, й замінено срібну "зірку життя" на зображення змії, що звивається, яка була введена для ветеринарних старшин 1918 року наряду з емблемою військових медиків.

Як нову емблему частин радіо-електронної боротьби запропоновано використовувати контурний щит, на який скосом накладено стилізовану блискавку.

Також ввели нові емблеми для спеціальностей, які не отримали власних емблем в "Правилах носіння військової форми одягу" 2017 року. Наприклад, для армійської авіації у вигляді окриленого вістря списа, для морської піхоти  у вигляді меча Сагайдачного і схрещених мушкетів, накладених на стилізований якір.

Для Державної спеціальної служби транспорту України обрано "колесо Меркурія", накладене на понтонний якір, що має вказувати на можливість встановлення залізничних переправ через водні перешкоди.

 

Як повідомляли “Українські Реалії”, міністр оборони Андрій Таран 23 серпня підписав наказ про озброєння Збройних сил України береговим ракетним комплексом 360МЦ "Нептун".

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро