ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 26,33
EUR 30,50
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. У "Слузі народу" заявляють, що врятували Лероса від втрати мандату

У "Слузі народу" заявляють, що врятували Лероса від втрати мандату

318

Фото: liga.net

Народні депутати від "Слуги народу", виключивши свого колегу Гео Лероса з фракції, фактично врятували його від втрати депутатського мандата.

Про це на брифінгу 2 вересня повідомив голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія, інформують "Українські Реалії". 

"У нас була з паном Гео Леросом негласна домовленість. Він член нашої фракції. У нього був особистий конфлікт з очільником Офісу президента. Ми до цього як фракція ставилися абсолютно нейтрально. Півроку він виступав, робив заяви. Ми в це не втручалися. Але коли ти знаходишся в партії президента і починаєш вже йти проти президента і кажеш, що мені президент не подобається, я критикую його програму, його дії  і все інше.

Це нормальний процес, коли людина каже, що їй не подобається знаходитися в партії президента і що я пішов до іншої партії. Пан Гео Лерос був списочником. Якби він самостійно написав заяву, він би втратив мандат. Тому ми йому фактично допомогли не втратити мандат",  — розповів Арахамія. При цьому він заперечив інформацію про те, що начебто президент Володимир Зеленський після виступу Лероса в парламенті подзвонив йому і наказав виключити нардепа з фракції.

Голова фракції "Слуга народу" повідомив, що перед виступом попереджав Лероса про наслідки. "Я сказав йому, що в мене є інформація, що сьогодні ти перейдеш червону лінію і будеш вже казати на президента. Ти ж розумієш наслідки? Він мені сказав: "Так, я розумію". Все, наслідки зробили, рухаємось далі", — сказав Арахамія.

Він також заявив, що Леросу пишуть тексти для виступів інші люди, але не уточнив, хто саме.

Крім того, голова пропрезидентської фракції додав, що у Лероса фактично не було виборців. "Він був під 25-номером. Він жодної зустрічі з виборцями не проводив. Він просто заїхав у список", — зазначив Арахамія.

Нагадаємо, на засіданні Верховної Ради 1 вересня Гео Лерос виступив з різкою критикою президента Володимира Зеленського. Зокрема, нардеп назвав главу держави "порожнім місцем в історії" та звинуватив у зв'язках з олігархами та кумівстві. Після цього "Слуги народу" виключили Лероса з фракції.

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро