ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 26,98
EUR 31,81
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. Шмигаль доручив Міненерго розібратися із боргами по зарплаті на шахті "Надія"

Шмигаль доручив Міненерго розібратися із боргами по зарплаті на шахті "Надія"

252

Фото: zik.ua

Міненерго звернеться до правоохоронних органів через заборгованість із заробітної плати на шахті "Надія"

Прем'єр Денис Шмигаль доручив Міненерго надати механізм вирішення проблемних питань, пов'язаних із заборгованістю по зарплаті на ПрАТ "Шахта "Надія".

Про це він сказав на засіданні уряду.

"У Львівській області на сьогодні є напруження серед гірників шахти "Надія". Ми відсвяткували День шахтаря, але, на жаль, частина гірників не отримала своєї зарплати. Це, фактично, недержавне підприємство. Держава на сьогодні не має інструментів прямої дотації коштів на це підприємство, тому доручаю і ставлю вимогу Міненерго протягом найближчого часу дати механізми вирішення ситуації",  заявив прем'єр.

Читайте також: Всі державні шахти України працюють стабільно — Буславець

Міненерго звернеться до правоохоронців через заборгованість із заробітної плати на шахті "Надія", оскільки перевірка виявила численні порушення в роботі колишнього керівництва підприємства, повідомляє прес-служба відомства.

"Представники профільного департаменту Міністерства енергетики провели детальний фінансовий аудит ПрАТ "Шахта "Надія". Перевірка виявила численні порушення в роботі колишнього керівництва підприємства, зокрема продаж вугілля за заниженими цінами",  йдеться в повідомленні.

Так, за результатами аудиту підготують звернення до правоохоронних органів для притягнення до відповідальності осіб, причетних до ситуації, яка призвела до накопичення заборгованості із заробітної плати перед працівниками підприємства.

Як повідомляли "Українські Реалії", з Днем шахтаря привітав і президент Зеленський, він відзначив державними нагородами працівників вугільної галузі.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро