ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,99
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. Лерос розповів про "темники" Банкової і назвав куратора "Слуг народу"

Лерос розповів про "темники" Банкової і назвав куратора "Слуг народу"

681

Фото: zik.ua

Народний депутат Гео Лерос, якого виключили з фракції "Слуга народу" через критику президента, заявив, що у Володимира Зеленського фактично немає прес-служби, а діяльність його нардепів курує радник голови Офісу президента Михайло Подоляк.

Про це Лерос заявив журналістам під стінами парламенту 4 вересня, інформує кореспондент "Українських Реалій". 

Нардеп стверджує, що в день його виступу в Верховній Раді Зеленський начебто зателефонував голові фракції "Слуга народу" Давиду Арахамії з вимогою виключити його з фракції. Також Лерос повідомив, що зараз Банкова пише "темники" для нардепів від "Слуги народу" щодо того, як коментувати його виключення.

"Це ті темники, які Банкова зараз пише. Більш того, багато журналістів не знають, що на сьогодні як така прес-служба Зеленського повністю відсутня. На сьогодні радник Єрмака Подоляк повністю курує депутатів, назвемо їх спікерами, кому на який ефір ходити, кому що відповідати. Він повністю замкнув на собі їхню діяльність, що зайвий раз підтверджує, що фракція "Слуга народу" не є автономним органом парламенту. Це все контролюється з Офісу президента", — заявив нардеп.

Він додав, що поки не планує вступати до іншої фракції.

Нагадаємо, на засіданні Верховної Ради 1 вересня Гео Лерос виступив з різкою критикою президента Володимира Зеленського. Зокрема, нардеп назвав главу держави "порожнім місцем в історії" та звинуватив у зв'язках з олігархами та кумівстві. Після цього "Слуги народу" виключили Лероса з фракції, а Зеленський назвав його "хабарником і зрадником".

У пропрезидентській фракції заявили, що фактично врятували Лероса від втрати депутатського мандата.

3 вересня ЗМІ повідомили, що для нардепів "Слуги народу" написали тези, за якими їм рекомендують коментувати скандал з Леросом.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро