ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 38,46
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. Україна визнала кіберспорт офіційним видом спорту

Україна визнала кіберспорт офіційним видом спорту

1000

Фото: pravda.com.ua

Міністерство молоді та спорту визнало кіберспорт офіційним видом спорту

Кіберспорт офіційно визнали видом спорту в Україні — таке рішення прийняли 7 вересня на засіданні Комісії з визнання виду спорту в Україні.

Про це у Facebook повідомив заступник міністра цифрової трансформації Олександр Борняков.

"Для нашої країни це історичний момент, адже кіберспорт — це вже давно не просто "стрілялки", а фундаментальний елемент сучасної цифрової культури. Ним захоплюються близько 600 мільйонів людей, серед яких і мільйони українців. До того ж в Україні висока культура кіберспорту та сильні гравці. Наші команди регулярно перемагають на різноманітних турнірах по всьому світу. Ця індустрія вже давно перетворилась в справжній бізнес, який приносить багато користі та можливостей як локального, так і світового масштабу",  написав заступник міністра.

"Сподіваюсь, що кіберспорт в Україні сьогодні став не тільки офіційним видом спорту, а й частиною економіки нашої країни. Адже проведення змагань, розвиток інфраструктури та розробка ігор може значно поповнювати бюджет країни та відкриватиме нові можливості та перспективи", — додав він.

Як повідомляли "Українські Реалії",  15 липня Фонд держмайна провів аукціон з продажу готелю "Дніпро". Об'єкт придбала компанія ТОВ "Смартленд" більш ніж за 1 млрд грн. Ця сума перевищила початкову ціну в 13 разів. 

"Дніпро" купив засновник української кіберкоманди Natus Vincere Олександр Кохановський разом з партнерами. На місці готелю планують реалізувати великий кіберспортивний проект.

Як зазначалося в умовах аукціону, новий власник має зберегти основний вид діяльності готелю (номерний фонд не менше ніж 100 номерів, категорію готелю не нижче "чотирьох зірок", слово "Дніпро" у назві), а також погасити протягом трьох місяців заборгованість готелю із заробітної плати, заборгованість перед бюджетом і прострочену кредитну заборгованість, якщо вони є.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро