ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 28,26
EUR 34,37
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. Україна визнала кіберспорт офіційним видом спорту

Україна визнала кіберспорт офіційним видом спорту

199

Фото: pravda.com.ua

Міністерство молоді та спорту визнало кіберспорт офіційним видом спорту

Кіберспорт офіційно визнали видом спорту в Україні — таке рішення прийняли 7 вересня на засіданні Комісії з визнання виду спорту в Україні.

Про це у Facebook повідомив заступник міністра цифрової трансформації Олександр Борняков.

"Для нашої країни це історичний момент, адже кіберспорт — це вже давно не просто "стрілялки", а фундаментальний елемент сучасної цифрової культури. Ним захоплюються близько 600 мільйонів людей, серед яких і мільйони українців. До того ж в Україні висока культура кіберспорту та сильні гравці. Наші команди регулярно перемагають на різноманітних турнірах по всьому світу. Ця індустрія вже давно перетворилась в справжній бізнес, який приносить багато користі та можливостей як локального, так і світового масштабу",  написав заступник міністра.

"Сподіваюсь, що кіберспорт в Україні сьогодні став не тільки офіційним видом спорту, а й частиною економіки нашої країни. Адже проведення змагань, розвиток інфраструктури та розробка ігор може значно поповнювати бюджет країни та відкриватиме нові можливості та перспективи", — додав він.

Як повідомляли "Українські Реалії",  15 липня Фонд держмайна провів аукціон з продажу готелю "Дніпро". Об'єкт придбала компанія ТОВ "Смартленд" більш ніж за 1 млрд грн. Ця сума перевищила початкову ціну в 13 разів. 

"Дніпро" купив засновник української кіберкоманди Natus Vincere Олександр Кохановський разом з партнерами. На місці готелю планують реалізувати великий кіберспортивний проект.

Як зазначалося в умовах аукціону, новий власник має зберегти основний вид діяльності готелю (номерний фонд не менше ніж 100 номерів, категорію готелю не нижче "чотирьох зірок", слово "Дніпро" у назві), а також погасити протягом трьох місяців заборгованість готелю із заробітної плати, заборгованість перед бюджетом і прострочену кредитну заборгованість, якщо вони є.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро