ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. Асоціація міст закликає Зеленського зустрітися з ними через "чисельні перевірки та обшуки"

Асоціація міст закликає Зеленського зустрітися з ними через "чисельні перевірки та обшуки"

492

Фото: dw.com

В Асоціації переконані у необхідності діалогу центральної та муніципальної влад і закликають Зеленського зустрітися з ними

Асоціація міст, яку очолює мер Києва Віталій Кличко, звернулася до президента Володимира Зеленського з вимогою провести зустріч через "чисельні перевірки і обшуки".

Про це йдеться у відкритому листі на сайті Асоціації.

У листі нагадують, що до Асоціації входять представники 909 органів місцевого самоврядування різних політичних сил.

"Органи місцевого самоврядування опинилися перед низкою проблем: чисельні перевірки, обшуки правоохоронних органів фактично паралізують діяльність із забезпечення нормальної життєдіяльності громад та надання послуг жителям, вибіркове погодження місцевих запозичень ставить під загрозу фінансування виплат зарплати працівникам бюджетної сфери, завершення ремонту шкіл, дитячих садків, оснащення лікарень; блокування рахунків комунальних підприємств, що надають послуги теплопостачання, призведе до зриву опалювального сезону", — наголошують у зверненні, але не вказують конкретні приклади.

Тому в Асоціації переконані у необхідності діалогу центральної та муніципальної влад і закликають Зеленського зустрітися з ними.

"З метою забезпечення ефективної співпраці між органами державної влади та органами місцевого самоврядування, збереження основних принципів належного врядування і конституційних прав громадян звертаємося до вас як до гаранта Конституції України з ініціативою провести зустріч з правлінням Асоціації міст", — зазначили в листі.

Як повідомляли "Українські Реалії", холдингова компанія Київміськбуд підписала основний договір щодо прийняття на свій баланс чергового житлового комплексу Укрбуду — "Чарівне місто".

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро